Adaptační skupina na Křížku

Adaptační skupina poskytuje volnočasové aktivity pro děti, které se zatím nedostaly do školy. Cílem adaptační skupiny je poskytnout dětem organizované aktivity pro socializaci s vrstevníky, naučit je základům češtiny a tím je připravit se na nástup do české školy a podpořit duševní pohodu dětí.

Přihlašujte se webovým formulářem níže, o přijetí budete informováni potvrzovacím emailem.

Informace o skupině:

• Věk: 6-11 let
  • Místo: Skautský areál Křížek, Pitterova 2892/1, Praha 3, Žižkov
  • Čas: Po-Pá 8:30 - 12:30
  • Začátek: 19. 4. 2022
  • Kapacita: 20 dětí
  • Kontakt: adaptacekrizek@skaut.cz

Адаптаційна група в "Křížku"

Адаптаційна група проводить дозвілля дітей, які ще не пішли до школи. Метою адаптаційної групи є надати дітям організовані заходи для спілкування з однолітками, навчити їх основам чеської мови і таким чином підготувати їх до вступу до чеської школи та підтримати психічне благополуччя дітей.

Увійдіть за допомогою веб-форми нижче, ви отримаєте сповіщення про отримання електронною поштою з підтвердженням.

Адаптаційна група в Кржижеку:

• Вік: 6-11 років
  • Місце: skautský areál Křížek , Pitterova 2892/1, Praha 3, Žižkov